PROČ REALITY?  

Jak to se mnou bylo dřív

Po vysoké škole (účetnictví a finance) jsem nějaký čas pracovala ve státní správě. Brzy jsem však zjistila, že to není práce pro mě. Následovaly 2 děti a období mateřské dovolené. Právě během mateřské dovolené jsem začala vést účetnictví několika firmám. Postupně jsme s manželem vybudovali účetní a poradenskou firmu, která měla po pár letech desítky klientů a zaměstnávala 6 lidí. Neustálé změny legislativy a každodenní rutina nás však plíživě začaly unavovat. Pak se jednoho dne naskytla příležitost firmu prodat. A tak jsme ji využili.

Přemýšlela jsem co dál. Byla jsem zvyklá sloužit zákazníkům a věděla jsem, že v tom chci pokračovat. Ve své podstatě jsem extrovert, takže každodenní kontakt s lidmi je mi příjemný. Mám ráda pestrou práci a z účetní praxe jsem zvyklá mít ve věcech pořádek, dodržovat termíny a poskytovat jasné výstupy. Těší mě, když se věci posouvají dopředu.

Proč reality?

Vyrostla jsem v rodinném domě a od malička jsem tátovi pomáhala při opravách a předělávkách. S manželem jsme pak při studiu postavili vlastníma rukama chalupu pod Kralickým Sněžníkem v Orlických horách. Získané dovednosti mě naučily dívat se na nemovitost jinýma očima. Očima, které „vidí pod omítku a pod podlahu“.

I proto mě reality baví. Znám je. Jsou to konkrétní hmatatelné věci. Akcie, podílové listy ani obchody na burze mě nikdy nelákaly.

Proč REMAX?

REMAX je podle mého názoru férovou značkou. K zákazníkům i k makléřům. Vyžaduje od nás makléřů kvalitu a přidanou hodnotu pro zákazníky. Navíc mám to štěstí, že mým nejbližším spolupracovníkem je jeden z nejlepších makléřů Remaxu.

Lokalita

Od narození bydlím na Praze 8. Vyrůstala jsem tady, proto lokalitu velmi dobře znám. A to včetně přilehlých oblastí (Ďáblice, Chabry, Prosek, Letňany, Zdiby, Líbeznice, Klecany …). Za ty roky jsem vypozorovala mezi nimi rozdíly, a to až na úroveň jednotlivých ulic. Jsem vaším dlouholetým sousedem.