PROČ REALITY?  

Jak to se mnou bylo dřív

Po vysoké škole (účetnictví a finance) jsem nějaký čas pracovala ve státní správě. Brzy jsem však zjistila, že to není práce pro mě. Následovaly 2 děti a období mateřské dovolené. Právě během mateřské dovolené jsem začala vést účetnictví několika firmám. Postupně jsme s manželem vybudovali účetní a poradenskou firmu, která měla po pár letech desítky klientů a zaměstnávala 6 lidí. Neustálé změny legislativy a každodenní rutina nás však plíživě začaly unavovat. Pak se jednoho dne naskytla příležitost firmu prodat. A tak jsme ji využili.

Přemýšlela jsem co dál. Byla jsem zvyklá sloužit zákazníkům a věděla jsem, že v tom chci pokračovat. Ve své podstatě jsem extrovert, takže každodenní kontakt s lidmi je mi příjemný. Mám ráda pestrou práci a z účetní praxe jsem zvyklá mít ve věcech pořádek, dodržovat termíny a poskytovat jasné výstupy. Těší mě, když se věci posouvají dopředu.

Proč reality?

Vyrostla jsem v rodinném domě a od malička jsem tátovi pomáhala při opravách a předělávkách. S manželem jsme pak při studiu postavili vlastníma rukama chalupu pod Kralickým Sněžníkem v Orlických horách. Získané dovednosti mě naučily dívat se na nemovitost jinýma očima. Očima, které „vidí pod omítku a pod podlahu“.

I proto mě reality baví. Znám je. Jsou to konkrétní hmatatelné věci. Akcie, podílové listy ani obchody na burze mě nikdy nelákaly.

Lokalita

Od narození bydlím na Praze 8. Vyrůstala jsem tady, proto lokalitu velmi dobře znám. A to včetně přilehlých oblastí (Ďáblice, Chabry, Prosek, Letňany, Zdiby, Líbeznice, Klecany …). Za ty roky jsem vypozorovala mezi nimi rozdíly, a to až na úroveň jednotlivých ulic. Jsem vaším dlouholetým sousedem.